شورای جدید

سلام دوستان:

بالاخره شورای چهارم هم بر سر کارآمد.

هیئت رئیسه هم مشخص گردید، بسیار جالب بود رئیس شورای دوره سوم مورد بی احترامی دیگراعضاء قرارگرفت.

بی احترامی تا حدی که حتی عضو هیئت رئیسه هم نباشد.

از تمامی زوایا که به این موضوع می نگریم ،به این میرسیم که انتخابات داخلی شورا تحت فشار افکار بیرونی برگزار شده.

نگاهی گذرا به بعضی خصوصیات آقای عباس انصاری ,تنها عضو با سابقه این دوره،آشنایی با چم وخم کار،ارتباط مستمر با مسئولان استان وشهرستان،استفاده از اموال شخصی جهت انجام امورات شورا ودیگر موارد.

کسی که 6 سال درب منزلش بر روی همه اهالی باز بودو چه تهمت هایی که به وی زده نشد،از جمله آسفالت درب منزل ایشان.(طبق اسناد موجود آقای انصاری هزینه کامل زیرسازی و آسفالت را شخصا پرداخت کرده)(کو گوش شنوا)

قابل توجه افرادی که در این 6 سال نیاز به استعلام از شورای محل داشتند، هم برگه استعلام وهم جوابیه آقای انصاری موجود است.

البته نکات ریز ودرشت بسیار است که بنده به این چند مورد بسنده میکنم شاید در مطالب بعد در صورت نیاز به آنها هم گذری خواهیم داشت.

حالا باید منتظر نحوه انتخاب دهیار باشیم.

آیا سابقه داشتن کار اجرایی ،یا مدرک تحصیلی دهیار ملاک انتخاب وی خواهد بود یاخیر!

در مطالب بعد که با انتخاب دهیار همراه خواهد شد در خدمت شما خواهیم بود.

/ 6 نظر / 45 بازدید
م.الف

باسلام از آقای عباس انصاری بابت زحماتشون تشکر میکنیم انشالله در تمامی مراحل زندگی موفق باشند و در مورد جایگاه ایشون در شورا ، باید توجه داشت که ایشون هرگز اشتیاقی برای وروود به این عرصه را نداشت و گواه آن سخنرانی ایشان شب مانده به انتخابات است که کناره گیری خود را اعلام نمود ولی با اصرار مردم دوباره به صحنه برگشت و ایشان خود نیز دارای وجه بسیارخوبی در میان مردم محل میباشد چه در جایگاه ریاست شورا باشد و یا همان هیئت رئیسه چه در جایگاه دیگری.. م.الف

آرام

درود به شما. مرسی از خبر که حاشیه ها رو هم مطرح کردید. جناب انصاری توی سالهای خدمتشون زحمت خودشون رو کشیدن و به هیچ عنوان حقشون نیست مورد بی احترامی قرار بگیرن. ایشون 6 سال بودن و در این 6 سال خدماتشون رو انجام دادن حالا کم یا زیاد. از طرفی جناب طرفدار عزیز صندلی ریاست همیشه زیر پای یک نفر نیست چقدر خوبه که از این صندلی اینقدر خوب استفاده کرده باشیم که وقتی از اون پامیشیم کسی نتونه بگه ما بد کردیم. خسته نباشید میگم به جناب انصاری و باز هم گوشزد می کنم بی احترامی شایسته ایشون نیست. در مورد انتخاب دهیار من اعتقادم به اینه که داشتن سواد حالا خواه با مدرک تحصیلی یا بدون اون برای یک مسئول خیلی مهمه.درسته ما یک محله هستیم اما یک محله فرقی با یک شهر نمی کنه فرق اون در کوچکیه اونه. وظایف و اموراتش مشابه هستش باید کسی که این زمام رو به دست میگیره واقف باشه مطلع باشه آگاه باشه که بتونه قدرت داشته باشه و تصمیم بگیره. اصلن درست نیست کسی توی محل مسئول باشه که این مشخصات رو نداشته باشه پس سطح سواد و آگاهی مهمه نه داشتن سابقه کار اجرایی یا هر چیز دیگه. امیدوارم انتخاب، بهترین باشه که شاهد پیشرفت محل باشیم. و امیدوارم

اهل بیشهر

فارغ از هرگونه قومی گرایی فقط برای دل دریایی مردم دیارم خواهم نوشت اقای انصاری تاج سر ما اند ولی چه زن باشی چه مرد از اول معلوم شد که بی طرف نیستی مرد عمل نیستی اهل بیشهر نیستی

متین

چرا شما نصرالله حسن ابراهیمی نفر اول شورا را پنجم کردید .چرا شما به رای مردم احترام نگذارید.حالا تازه هم ما نفر پنجم را چهارم کردیم .به دموکراسی احترام بگذارید.

قاصدک

تاریخ به خوبی قضاوت خواهد کرد مردم هلیله هر صفات خوب یا بدی که داشته باشند نشان داده اند با گذشت زمان در مورد افراد قضاوت خوبی داشته اند. گمنامان دیروز،نمک دان شکنان امروزند!

ناشناس

با عرض سلام تاکی ما مردم هلیله فامیل گرا باشیم تا کی با هم هماهنگ نباشیم تاکی بگیم مافامیلمون فلانی است تا کی بگم ما جنوب وشمال هستیم طرز فکر قدیم را بگزاریم کنار. ماکی باهم متحد می شویم؟